Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu]

2 posters
YazarMesaj
nader12ndeu
Aktif Oyuncu
Aktif Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 509
<b>NerdeN</b> NerdeN : samsun
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 07/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 671
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 42

Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu] Empty
MesajKonu: Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu]   Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu] IiconminitimeC.tesi Mart 27, 2010 2:38 pm

İlk Önce kanıtım.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

gördünüz qibi şaman skilleri savaşcı skilleri sura skiller ninja skilleri bir arada.
Özellikler:
1-Her karakterde 7 skill[Savaşçıda 15 skill]
2-Yerden kar kaldırıldı
3- 92 level sura silahini savasçi giyebiliyor
4- +6 taş basılabiliyor

Nasıl Çalışır||| savaşcıysanız 15 skile sahipsiniz standart skiller ve kendi skilleriniz[güçlü beden kendi skiliniz sayılıyoxD]
tüm skilleri alttaki kutucuklara yerleştiriyoruz resimde gördünüz qibi 2.sayfadada kutucuklar var ben oralarıda doldurdum tüm skilleri kutucuğa koyun yoksa hack olmaz.
Gm den skillerinizi perfect veya grand yapmasını isteyin bi bakmışsınızki 15 i birden grand veya perfect olmuş.
Eğer sw de grand veya perfect npc leri varsa yine kutucuklara yerleştiriyoruz sonra savaşcı skillerini sura ninja şaman karakterlerini seçiyoruz onların skilleri grand veya p oluy Very Happy
Resim Bana Aittir.
king

%100 çalışıyo virüs yoktur.

İNDirdigiNiz Packları Pack Dosyasına Atın Ve Sadece OyuNa GiriN..!!!! study

HaMacHi Ve Vps SerVeRLeRDe ÇaLıŞIRR.!!!! rendeer

Büyük Not= Konunun %35 i onsuz adlı kişiden alıntıdır Basketball

EMEĞE SAYGI

İndirme Linki||><><><> Tıqh tıqh tıqhhla bana tıhhla bana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
xD
http://www.fikiralani.net
Admin
Admin
Admin
Admin

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 306
<b>NerdeN</b> NerdeN : Çorum
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 04/04/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 558
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 28

Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu] Empty
MesajKonu: Geri: Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu]   Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu] IiconminitimeC.tesi Mart 27, 2010 2:43 pm

verilmis olan konuyu neden tekrar acılıosun

kilit > uyarı 1
Wink

3 uyarıda modlugun ve ve üyeligin gider solıyım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://metin2pvpserverler.all-up.com
nader12ndeu
Aktif Oyuncu
Aktif Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 509
<b>NerdeN</b> NerdeN : samsun
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 07/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 671
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 42

MesajKonu: Geri: Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu]   Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu] IiconminitimeC.tesi Mart 27, 2010 2:47 pm

Özür.Ama bu konu daha desteklemiştim neyse Very Happy
http://www.fikiralani.net

Skill Hack Yeni Versiyon Tüm Karakterlerin Skilleri Tek Bir Karakterde[nader12ndeu]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nader12ndeu ya
» Beklenen An! Skil hack videolu anlatım [nader12ndeu farkıyla]
» Zirvemt2 [Artı 70 lwl item ve zırhlı sw mi istiyorsun sana göre nader12ndeu farkıyla]
» Hunmt2 Açıldı Buyrun Girin Şahane Bir pwp Pişman Olmiyacaksınız[nader12ndeu farkıyla]
» TECRÜBELİ GM ARAYAN BAKSIN 5 SNDE AT SKİLLERİ DAHİL HEPSİNİ P YAPARIM