Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YARDIM EDEN OLURSA SEVİNİRİMM..!!!!

YazarMesaj
bdrhan
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
bdrhan

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 17
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 20/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 54
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2

YARDIM EDEN OLURSA SEVİNİRİMM..!!!! Empty
MesajKonu: YARDIM EDEN OLURSA SEVİNİRİMM..!!!!   YARDIM EDEN OLURSA SEVİNİRİMM..!!!! IiconminitimePaz Mart 21, 2010 11:59 am

meraba arkadaslar simdi size bikaç sorum olacak yardım ederseniz cok sevinirim simdiden tskkrler...
1)Local Serverde 1.5gb ramla kaç kişi sorunsuz oynayabilir?
2)Diyelimki en fazla 100kisi oynayabiliyor.Bi süre sonra daha fazla kişi girmemesi için üyelikler nasıl kapatılır?
3)%20 kritik ve delıcı vurus sanslarının gm kodlarını solersenız cok sevinirim...
4)Navicattan nasıl sitesiz yeni hesap yapıcam ve sifresini degistiricem??
5)Serverde hersey tam fakat gardiyan savas sorumlusu ve depocuya tıklanmıyor yani tıklayınca sayfası gelmiyo lonca kurmak içn felan yardımlarınızı bekliorm...
Ayrıca bu konuyu buraya da açmamın sebebi soru-cvp kösesine pek girilmiyor bakan yok fazla...

YARDIM EDEN OLURSA SEVİNİRİMM..!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sadece denemek için olursa gm lik !
» 5.128.123.6 böle siteleri giremiyorum yardım eden +rep
» BEN PWP SERVER KURUCAM BANA YARDIM EDIN NE OLUR YARDIM EDENE GM LIK VERICEM
» ulan İnsan Evladı yokmu servır Kurmaya yardım Eden Yokmu...................
» razmt2 kurucusu benim arkiler üyelik olmadıgından navicattan bide hata verdigi için kapatmam gerek ti sizin gibi dörtdörtlük insanlara daha güzeli yakışır ama olmaz dı yardım eden olur tekrar kurarım