Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...

+5
uqurata
lalaker1
lazo10
anilfb12
aLohaaa
9 posters
YazarMesaj
aLohaaa
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
aLohaaa

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 11
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 01/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... Empty
MesajKonu: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:17 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SeLamLar ArkadaşLar.
ßir Çok Arkadaşımız Emeği iLe ALıntıLarLa ßir ŞekiLde Server Tanıtımı YapıyorLar.YapıLan Bu ServerLarın Çoğuda TüRK Pvpsi.GönüL isterki Bu PvpLer KaLıcı oLsun.Ama Bazı Sebeplerden DoLayı SürekLi KapatıLıyor.KuLLLanıcıLardan Şikayet GeLiyor.Lag,Oyun Atması Vs Vs.
Size Şimdi Npc ResimLeri iLe ChaoS reklam yasak Pvp Yi Tanıtacağım.
Server ÖzeLLikleri;
Server itaLyan Pvp Si.TR Yamasını BuLamadım Ama Çin PvpLeri Gibi Karışık DeiL.Karışık DeiL Derken Şunu Kastettim.Çin Pvp De Efsun Atarsınız Ama Ne GeLdiğini biLemezsiniz.Ama Bu Serverda itemLerde Arayacağınız EfsunLar BeLirLidir.ÇeviriLerLede Kısa Sürede HaLledebiLirsiniz.Yakındada Tr Yaması Çıkacaktır iLLaki.
Pvp AdLarı MERCURIO Ve VENERE oLmak Uzere 2 Adet Serverdan oLuşmakLa BirLikte Her 2 Serverın iLk ServerLarında 2 CH BuLunmaktadır.Lag 0 oLmakLa Beraber 7/24 OnLinedır.
66 ZırhLarı,70+ 75+ siLahLarı SiLahçı Npcsinde,6 7 EfsunLarı Markette Aşağıda Npc Resimlerindede Göreceksiniz.
Her Pvp Serverda koLayLık Vardır.KoLay oLmakLa BirLikte BeLli Bir Zamandan Sonra SıkıLmaya BaşLarız.Yapacak Bir Şey KaLmaz Çunku.Ama Bu Server BiLdiğimiz reklam yasak TR Nin Yapısında Bir Oyun.reklam yasak TR Den FarkLı oLarak Efsunlarımız Markette,Kasmak KoLay,Para KoLay YapıLıyor.Atımız 1 LwL.Madalyon Dusurerek Ata LwL Aldırıyoruz.
Serverı Eksiksiz Bir Şekilde Tanıttım.BazıLarınızın Serverdaki oLması Istedıklerınız oLmayabıLır.MeseLa Atın 1 LwL OLması Gıbı.Şunuda SöyLeyim Her ZorLugun 1 Tadı Vardır.KoLay oLandan BeLLi Bir Muddet Sıkılırsınız.Ama Bu Serverda SıkıLmayacagınız Garanti.
Serverın NpcLerin Yukardadır.Sitenin Linki
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Registration dan UyeLik Alıp,DownLoad Kısmından IndırebiLirsiniz.
ÜyeLik Kısmında Yani Registration a Bastıgınızda Accetti questa sfida che ChaosMT2 ti propone? Iscriviti su VENERE Bu Yazının oLdugu Yeri TıkLarsanız Benim OLdugum Server Yani VENERE De oLmuş oLursunuz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Not:Serverda ItaLyanca DiLinden Başka diL Konuşmak Yasak.GmLeri Çok Katı.DisipLinLi Bir Server.Oynadığınız Oyundan Zevk Alacaksınız Yani.Ayrıca Server NpcLerindeki GoruntuLer Oynadıgım VENERE Serverı NpcLeridir.GönüL isterdiki Türk PvpLerini Bu Şekilde ZevkLe Tanıtsak.Kısmet.iyi OyunLar...
anilfb12
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
anilfb12

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 69
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 04/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 154

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:19 pm

Arkadaşım 518Mb Bune Yha :S
lazo10
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
lazo10

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 39
<b>NerdeN</b> NerdeN : Dünyadan
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 26/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 42
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : -1

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:28 pm

arkadaslar indirmeyin sakın ben önceden indirmiştim +7azap var su perisi var taka başka bi pvp indirin zehir filan yok
aLohaaa
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
aLohaaa

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 11
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 01/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:34 pm

anilfb12 demiş ki:
Arkadaşım 518Mb Bune Yha :S
Patchi Ve TR Yaması OLsaydı Koyacaktım.Ama BagLantınız Sınırsız DeiL ise Internet Cafeden USB Ye Veya CD Ye Atıp Evınızdekı Pc ye KurabıLırsınız.Ayrıca Diğer Arkadaş indirmeyin Demiş.Ona Bir Kaç Sorum oLacak.
Kardeşim Bu Serverı Tanıtarak Bır Kazanç SagLamıyorum.Emek Harcayarak Hepımızın Iyı,SagLam Lagı Atması oLmayan Adam AkıLLı Bir Oyun Oynması Tek Istegım.Sen Ve Senin Gibi Kişilerede Gonderme Yapmıstım.Demiştim ki Bazı ArkadaşLarın Istemeyecegı DurumLar oLabiLir Ne Gibi MeseLa Npcdeki itemLerin + Sının 9 olmaması gıbı.O Kadar Oyun Oynuoruz.Al Ordan Sen Bas +9 ada DıgerLerınden Farkın OLsun.Sadece Senin icin deiL Herkes icin Ordaki siLahın + sı Oyle.Npcdeki Her Item Mevcuttur.VENERE Serverından Npc GoruntuLeri.MERKUREI Demiyorum.Iyı Oku Birader.Herseyın KoLayına Kacmayın Kardeşim.
Oynamak IsteyenLere Server TanıLdı.GuzeL SağLam Bir Oyun.Oynamak Isteyene Tabı
lalaker1
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
lalaker1

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 41
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 21/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 40
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : -9

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimePtsi Mart 08, 2010 4:34 pm

aga ekinmt2 daha güzel ve başlangıçta HoşGeldiniz yazısına tıklayınca atıo ve girince direkt 94 lwl oluyon ve 25m npc'ler bunun gibi ama daha fazla ve iyi
uqurata
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
uqurata

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 2
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 26/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimePtsi Mart 08, 2010 7:56 pm

celik +4 ordakı cok kötü
herostayfun
Çalışkan Oyuncu
Çalışkan Oyuncu
herostayfun

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 177
<b>NerdeN</b> NerdeN : oRdan buRda xD
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 25/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 225
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimePtsi Mart 08, 2010 8:00 pm

kaRdeş üye nasiL olcam yaRdim edeRmisin link Falan koyaRsan seviniRim.. xd
koti42
Çalışkan Oyuncu
Çalışkan Oyuncu
koti42

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 193
<b>NerdeN</b> NerdeN : nereye
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 17/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 281
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 21

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeSalı Mart 09, 2010 7:00 am

bu sw işe yaramaz kardeşim
http://www.mehmet1230.tr.gg
sezer006
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
sezer006

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 87
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 23/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 112
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeSalı Mart 09, 2010 9:46 am

la işleri güçleri yalan yalan yalan npc resimleri koyuyorlar
MuhaMuha
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
MuhaMuha

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 56
<b>NerdeN</b> NerdeN : NeVaRGeLeceNmy?
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 12/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 76
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2

MesajKonu: Geri: 03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...   03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde... IiconminitimeSalı Mart 09, 2010 2:31 pm

Galiba Yeni Pack Cıkarmıslar 3 Mb Bakıcam
http://www.turkmomo.com

03.03.2010 [NO HAMACHI] HAMACHISIZ,KraL Pvp içerde...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamachi ama kral
» emininki bole hamachi gormedeniz buyrun konu icerde+repp istanbulmt2
» bedevaya hamachi server veya vps server kurma ayrıntılı bılgı ıcerde
» SÜPER HAMACHİ AÇIK TUTABİLECEĞİMİZ KADR AÇIK KALACAĞIZ GEREKLİ BİLGİ İÇERDE
» KraLiYetLi Server HamacHisiz [No Hamachi]