Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!!

2 posters
YazarMesaj
semih18
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
semih18

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 42
<b>NerdeN</b> NerdeN : NereYe:)
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 17/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 29
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 1

Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!! Empty
MesajKonu: Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!!   Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!! IiconminitimeC.tesi Şub. 27, 2010 10:03 am

Kim Bilir Kaç Senenizi Verdiniz Pwplere Yada Aylarınızı ADam Gibi Türkte Oynasaydık 75 İ Geçerdim Diyorum 3-4 Ayde 71 Yapmıştım Önce CArım Soyuldu Sonrada Sifre Unuttum İstedim Vermedei PWp Ye Vakit Harcamayın Derim Türk MT2 Daha İyi Kapanması Yoq Zor Tmm Ama Katlanın Zmmnnız Boşa Gitmesin Forumlarda En İyi Pwp Yi Bulucam Diye Coqu 1 Haftalık ADamlar Editlik Fln Alio Kraliyet FLn Bi Kapanıo Adam Aldı Para Yı Gitti Katılan VArmı ACaba¿? Question Question Question Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
MuhaMuha
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
MuhaMuha

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 56
<b>NerdeN</b> NerdeN : NeVaRGeLeceNmy?
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 12/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 76
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2

Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!!   Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!! IiconminitimeC.tesi Şub. 27, 2010 10:19 am

Normal reklam yasak Den Nefret Ediyorum Aslında Bırakcaktım pvp Yi Hic Bi Hile Calısmıyo Bide Yang Fiyetları 1 m 50 kusus yani 500.000.000 Lira xD
http://www.turkmomo.com

Bu İşler Artık Zaman Kayıbı!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zaman Kayıbı Yaşıyoruz Diyenler!! İceri
» KALİTELİ BİR SW'Mİ ARIYORSUN KOŞ O ZAMAN [HAMACHİ]...!!!
» oSMANlI MT2 NE ZAMAN AÇILIR ACABA?!
» SiTemiz Ne zaman Pvp AcıyoR.
» Formumuzun Sw Si Ne Zaman AcıLıyor..