Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al

3 posters
YazarMesaj
tewra
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
tewra

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 18
<b>NerdeN</b> NerdeN : usta gelcenmi
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 62
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al Empty
MesajKonu: lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al   lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al IiconminitimeÇarş. Şub. 10, 2010 7:36 am

sanganne123 demiş ki:
arkdaslar daha acılmadı sw ama en yakın zamanda acılcakm lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik alımları için veya msnsinden bize ulasabilirsiniz!!! sitemiz krulmak üzere kurulunca [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olacaktır ama daha acılmamıstır kesin ntarih veremem ama en yakın zamanda acıloacaktır... ilginize tesekurler!!... birazda özelliklerinden bahsedeyim 1 lvlde kopek kesince 88 lv oluyorsunuz... droplar normal ama zaten npclerde hersey mevcut ve 0 yang [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] istediginiz bayrak olabilirsiniz!!... ama sarı bayrak olmanızı tavsiye ederim 9 gm alınacaktır her bayrakta 3 gm olacaktır ...Not : Efsun Oranları : 20000x [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Not : Mcsizdir ! Kendi Clientimizi Krucaz !

Arkadaşlar Anket Yapıyorus Efsunlar Kaç Olsun 20000 Suan Ama Çogu kisi Çok Fazla Diyor -.-

İnanmayanlar için Eski Hamachli Serverim Ama Bu Hamachisiz Olcak
ağlar
: turkiyemmt2
tukriyemmt2/2 11 e kadar devam ediyor 150 üyem vardı -.-

Arkadaşlar Hadi Ama Birisi Bise Yazsın Ankete Katılsın -.- alla Alla Msn : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Faster Faster xD
Beyler gelin xD
sanganne123
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
sanganne123

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 22
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 02/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 36

lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al Empty
MesajKonu: Geri: lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al   lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al IiconminitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:53 am

(:
poyures
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
poyures

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 3
<b>NerdeN</b> NerdeN : Konya
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 26/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al   lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al IiconminitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:53 am

bi acamadın gıttı burda konu acıp durcagına sw yı ac sen

lutfen argo kelimeler kullanmayın super sw olcak npc de kraliyet olcak arkadaslar sirius kılıcı 65+ itemler 0 yang herkesi bekleriz acılınca ben size haber veririm!!!!! gmlik al
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kraliyetli sw no hamacni npclerde kraliyet sirius ve buna benzer itemler war googo içeri
» arkadaşlar işte size güzel bi server no(hamaci)herkesi bekleriz KomandoMT2
» ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=))
» KRALYET-MAVİRUYA KILICI AY KILICI GUNES KILICI SİRİUS KILICI AZRAİL SANDIKLARI SIKILLI AT
» KRALYET-MAVİRUYA KILICI AY KILICI GUNES KILICI SİRİUS KILICI AZRAİL SANDIKLARI SIKILLI AT