Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri

4 posters
YazarMesaj
Mike
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 2
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 30/10/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri Empty
MesajKonu: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimeCuma Ekim 30, 2009 8:25 pm

Evet arkadaşlar size bi pvp vercem süper bir şey. Özellikleri:
1. Kraliyet zırhı falan 0 yang!!
2. Zehir kılıcı falan +9 0 yang!!
3. Sandıklar 0 yang!!(azrail sandıgıda dahil)
4. Gm yakından ilgilendiği için istediginiz zaman 1 trlyon para veriyor
5.Oyuna başladıgınızda Gm den beni lvl atlat diyin 65 yapıyor.
6. 30 lvl at veriyor
7. 1 lvlken gmye söyleyin skilleriniz hepsini p. yapıyor. Ve eklim gm genellikle mavilerde ama sarılar en güçlüsü 3 kişiler fakat ben ordayım ve en güçlü benim
Evet arkadaşlar bunlar bazıları mesela gm ye diyin bana ejderha donuşum küresi wersene direk veriyor ve ejderhaya donuşuyorsunuz ben buna şaitim.
Oyun Hamachili.Siteye geççek fakat fazla kişi olmadıgından gerek görmüyor.
Evet fazla uzatmadan hamachi iplerini veriyorum:

KlytonMt2 // KlytonMt2-2 // KlytonMt2-3 // KlytonMt2-4 // KlytonMt2-5 // KlytonMt2-6 // ortakpwp // hepsinin şifresi : 123 üyelik adresi : 5.164.16.251

Evet gelelim linklere:
Tr yama Çince yama ve SetGuildMark hatasını içine koydum buyrun link:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Honkong hatası alanlar: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tr yama hile: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çin yama hile: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mike
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 2
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 30/10/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri Empty
MesajKonu: Geri: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimeCuma Ekim 30, 2009 8:55 pm

hamachi ipleri dolu olabilir onun için ben size yardımcı olıyım msn: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
buzluuc99
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 3
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 05/11/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimePerş. Kas. 05, 2009 10:41 am

güzel de ben yapamadm ekledim seni
hallederzxD
buzluuc99
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 3
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 05/11/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimePerş. Kas. 05, 2009 10:54 am

kayıt nasil olacam
atacck581
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 7
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 08/11/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimePaz Kas. 08, 2009 12:54 pm

ya admin bi şu yazını rengini değiştirsene okunmuyo
atacck581
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 7
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 08/11/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimePaz Kas. 08, 2009 1:25 pm

affraid yaw saol yaptım
by_DeLLy
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
by_DeLLy

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 72
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 630

MesajKonu: Geri: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri IiconminitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:37 pm

saol

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mükemmel pvp Kraliyetli türk pvpsi kosss
» iŞTe Size Kraliyetli Bir Türk Pvpsi Gir Bak Resimli..
» Kraliyet.Aykılıcı.Sirius Lu Türk Pvpsi An İTİ BARİ iLE Buldum GELL.....
» mUHTEŞEM TÜRK HAMACHİ PVPSİ "METİN3"
» Locale addr Hatası ve Setguilmarkpath hatası alanlar iceri