Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese

+2
tunaytny1995
furkanx522
6 posters
YazarMesaj
furkanx522
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
furkanx522

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 7
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 26/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 23
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese Empty
MesajKonu: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 2:30 pm

arkadaslar sw ye encok adamı toplayan gm lik alır
sw miz acilmıstır sadece npc editlicem

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
tunaytny1995
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
tunaytny1995

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 5
<b>NerdeN</b> NerdeN : kırklareli
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 29/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 5

Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 3:01 pm

mc felan nedir hamachilimi...
leader58
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
leader58

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 102
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 22/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 179
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : -2

MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 3:07 pm

hey allahim ya xD
tunaytny1995
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
tunaytny1995

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 5
<b>NerdeN</b> NerdeN : kırklareli
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 29/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 3:12 pm

hayırdır?
sajular
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
sajular

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 13
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 25/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 3:13 pm

kötü sw
kraliyet yok aga
Karpuzzz52
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
Karpuzzz52

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 11
<b>NerdeN</b> NerdeN : Cehennem!n D!b!
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 25/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 18
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 4:50 pm

yha mc nerde
berkinson7
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
berkinson7

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 27
<b>NerdeN</b> NerdeN : Né Anlamı war.
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 01/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimePerş. Nis. 08, 2010 5:02 pm

asl kralietsiz ii oluo zewki çıkmıo aşırı kolay la
furkanx522
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
furkanx522

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 7
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 26/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 23

MesajKonu: Geri: Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese   Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese IiconminitimeCuma Nis. 09, 2010 11:05 am

ozaman ne anlamı kalıyo kraliyet olunca herkeste kraliyet sararmı sw daha dropları fln ayarlıyom yaknda sunacam

Yeni Hamachili ServerKurdum gir içeri npc ye bak npc ayarlim sunacam herkese
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ PVP SERVER [VPS HOSTİNG(NO HAMACHİ)] İÇERİ ÇOK GÜZEL PVPPP HERKESE TAVSİYEM
» Yep Yeni ReDumt2 [HAMACHİLİ] İçeri Gir Bak :))
» YENİ HAMACHİLİ KRALİYETLEİ SERVER (BASLAYINCA DİREK 94 OLUOSUN İÇERİ BAK)
» YENİ HAMACHİLİ KRALİYET ZIRHI SATILAN VE HİÇ KAPANMAYAN SERVER İÇERİ GİRİN
» YENİ ÇELİKLİ-KRALİYETLİ-SANDIKLI-YARI İNSANLI-KİN KILICLI HAMACHİLİ SERVER KOP İÇERİ!!