Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=))

2 posters
YazarMesaj
gokdenez
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
gokdenez

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 43
<b>NerdeN</b> NerdeN : ORMANDAN xD
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 07/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 46
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2

ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=)) Empty
MesajKonu: ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=))   ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=)) IiconminitimeÇarş. Nis. 07, 2010 11:55 am

HADI ARKADASLAR cheers SIZI BEKLIORUM GMLIK VERECEKLER YA BURAYA YAZI YAZSINLAR YADA BUNU EKLESINLER [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] HERKES BUYURSUN
egaria
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
egaria

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 34
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 18/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 42
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2

ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=)) Empty
MesajKonu: Geri: ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=))   ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=)) IiconminitimeÇarş. Nis. 07, 2010 1:28 pm

la zaten 30 tane hamacvhisiz pvp var ne kıvıroyusun bikere bile gm olmamışsınıdr kim bilir bide 18 tanesinde yaptıysan neden hala değilsin?

ARKADASLAR 18 KERE GMLIK YAPTIM HAMACSIZ MT2 LERDE ARKADASLAR GMLIK VEREN VARSA GIR ICERI LUTFEN=))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TECRÜBELİ [GM] LİK YAPARIM 4 KERE PVPLERDE GMLİK YAPTIM EGER ARAYAN VARSA YORUM YAZSIN
» GM OLUNUR 7 KERE GMlik YAPTIM
» gm arayan varsa aha burda müthiş bir gmyim tam on iki yerden gmlik yaptım
» Gm aLcaklar Buraya 32 swde gmlik yaptım 7/24 online Gir İçeri
» Arkadaşlar Lütfen Adam Gibi Hamachisiz Kolay Kasılmalı Npc lerde +65-+70 İtemler Olan Bi Pvp Serwer Solein Yha