Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA

4 posters
YazarMesaj
MuratErdoqan35
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
MuratErdoqan35

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 8
<b>NerdeN</b> NerdeN : izmir
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 24/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 14
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA Empty
MesajKonu: SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA   SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 2:22 pm

S.A ARKAdaslar sw kurdum ama gm ligi yapamyorm gm lik vermeyi bilen varsa ögretsn karslgnda bende gm lk vercem
merix03
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
merix03

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 9
<b>NerdeN</b> NerdeN : yozgat
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 22/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 13

SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA Empty
MesajKonu: Geri: SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA   SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 4:05 pm

Ben biliyom
bizbizem2ci
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
bizbizem2ci

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 1
<b>NerdeN</b> NerdeN : İstanbul
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 31/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA   SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 5:27 pm

Selam Oyun Tecbürem Var Her Türlü Yardım Ederiz Sen Msn Ver Görüşelim..
MuratErdoqan35
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
MuratErdoqan35

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 8
<b>NerdeN</b> NerdeN : izmir
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 24/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA   SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 6:58 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekleyn
thsn07
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 57
<b>NerdeN</b> NerdeN : Nereye
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 22/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 90
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 5

MesajKonu: Geri: SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA   SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 7:08 pm

Ekledim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SERVER KURDUM GM LİGİ YAPAMYORM GMLİGİ BİLEN VARSA KARSLGNDA GM LK VERCEM BENDE ONA
1 sayfadaki 1 sayfası