Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu

+3
callfuble
atkn47
okcuadam01
7 posters
YazarMesaj
okcuadam01
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
okcuadam01

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 25
<b>NerdeN</b> NerdeN : istanbul
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 10/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 47
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 4

Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu Empty
MesajKonu: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 3:56 pm

SORUNU SOR BANA CEVAPLIYIM BOS BOS KONULAR ACMAYIN SURDA
atkn47
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
atkn47

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 51
<b>NerdeN</b> NerdeN : nasıl ,niçin,nekadar
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 18/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 49
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : -2

Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu Empty
MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 3:58 pm

hııı ne oluyoz laa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] . sen kimsin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neden sana soruyoruzzz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
okcuadam01
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
okcuadam01

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 3:59 pm

Ben Bilgi Biliyorum Admin Konusdum Soru Sorcaksan suraya yaz bos bos yazıalr yazcaksan bırak
atkn47
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
atkn47

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:08 pm

demkki hiç bişey bilmiyorsun eger bilseydin bilgini verirdin cekip giderdin ama sen sadece kuru kalabalık yapiyorsun.. şimdi kalkıp vay ben soruları cevaplayacaktım deme zati millet sabahtan beri soruyor durum nedir diye cevabın varsa söyle yoksa sus fazladan konu acma.. Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu 246390
okcuadam01
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
okcuadam01

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:09 pm

Sen Kımsın kı sana kendımı acıklıyım prınco da kırmızı bayrak gel ga yım ben ısım ver sen bana sana pm atarım rahat ol kendını bana bırak
okcuadam01
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
okcuadam01

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:09 pm

15DK SORA GİR SERVERA
callfuble
Süper Yetkili
Süper Yetkili
callfuble

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 289
<b>NerdeN</b> NerdeN : Nereye
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 22/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 464
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 19

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:11 pm

İkili tartısmayı kesin . Vede bir şey merak eden buraya sorar

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
atkn47
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
atkn47

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:13 pm

yok sayın modum ben gereksizlerle gereksiz tartısmam.. ben söyleyeceğimi söyledim arif olan anlar.. vesselam..
[TL]meLLon
Aktif Oyuncu
Aktif Oyuncu
[TL]meLLon

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 200
<b>NerdeN</b> NerdeN : Boşwer...3 Günlük Dünya...
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 30/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 278
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : -4

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:14 pm

Konu Kilit pls..!
http://www.fulloyun.dk.tc
kesici222
Çalışkan Oyuncu
Çalışkan Oyuncu
kesici222

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 165
<b>NerdeN</b> NerdeN : EdirNe-(22)-İstasyon-
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 17/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 257
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:15 pm

okcuadam01 demiş ki:
Sen Kımsın kı sana kendımı acıklıyım prınco da kırmızı bayrak gel ga yım ben ısım ver sen bana sana pm atarım rahat ol kendını bana bırak

Zaaa xD Ga mış Daha az once princometin2 ye ne oldu die kıvarnıyordun GA MIŞ xD [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
atkn47
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
atkn47

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:16 pm

kesici222 demiş ki:
okcuadam01 demiş ki:

Zaaa xD Ga mış Daha az once princometin2 ye ne oldu die kıvarnıyordun GA MIŞ xD [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

işte kanıtı eyvallah kardesss lol!
ayberkkkk
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
ayberkkkk

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 37
<b>NerdeN</b> NerdeN : ankara
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 58
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 4:38 pm

aga nıe kapalı nezamn acılacak pm
asd147
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
asd147

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 31
<b>NerdeN</b> NerdeN : mersin
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 08/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 27
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu   Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 5:26 pm

ya gir siteye [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gir bak bilgilendir meye

Princo-Oynayan Arkadaslar Son Konu Olsun Bu Yeter Artık Princo Gir İçeri İletişim icin sor sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evet Arkadaslar Artik Justmt2 Var Tek Sorunu 7/24 Ama Npc Süper [NoHamaci]
» Yeter artık pırınco pırınco biraz konuyu deyiştirin arkadaşlar !
» Arkadaşlar Hamacisiz PwpLer Bilenler İceri NPC Önemli Deqil Lagı Olmasin Oyun Sürekli Kapanmasişn yeter!!
» evet arkadaşlar gelin içeri GM kod bankası var konu sabit + rep pls
» ARKADASLAR ALINTIDIR BU KONU SADECE ÜSTLERDE KALMASI İÇİN YAYINLADIM TEKRAR SÖLİYİM ALINTIDIR...