Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam

3 posters
YazarMesaj
darca
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
darca

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 125
<b>NerdeN</b> NerdeN : Nereye bea!
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 02/02/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 152
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : -5

s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam Empty
MesajKonu: s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam   s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam IiconminitimePaz Mart 28, 2010 3:49 pm

benim ismim gerçek ismim efecan ışık lise ye geçtim bu yıl işte arkadaşlar ismimi unutunca darca derler darca ismini kendi nick im olan darcranger den buldum normal metine girerken darcranger yazıcaqıma darcaranger yazıodum öle buldum sonra işte öle öle darca oldum artık cs de fln nickim böle Hacke[R]>Da[R]ca bildiiniz ip varsa yazın zombi surf deathrun normal fln farketmez yazın....

king king king king king cheers cheers cheers cheers cheers farao farao farao lol! lol! s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam 246390 s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam 246390 s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam 246390
callfuble
Süper Yetkili
Süper Yetkili
callfuble

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 289
<b>NerdeN</b> NerdeN : Nereye
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 22/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 464
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 19

s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam Empty
MesajKonu: Geri: s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam   s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam IiconminitimePtsi Mart 29, 2010 8:42 pm

gel zombi takılalım Very Happy admınlık var orda 1 aylık 212.175.45.17:27015
darca
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
darca

MesajKonu: Geri: s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam   s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 12:29 pm

olur
darca
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
darca

MesajKonu: Geri: s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam   s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam IiconminitimeÇarş. Mart 31, 2010 12:30 pm

nick n?
kingl0rd
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
kingl0rd

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 13
<b>NerdeN</b> NerdeN : Yoldan
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 27/03/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam   s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam IiconminitimeC.tesi Nis. 03, 2010 2:47 pm

Hoşgeldin...

s.a a.s bu böle olmaz adam gibi selamun aleyküm diin XD yada aleyküm selam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YA ADAM GİBİ PWP YADA HAMACHİLİ SERVER YAZIN BU NE
» ya arkadaslar adam gibi bi vps yada hamachi sw yazın lütfen
» Cümleten Selamun Aleykum
» BENCE GİRİN OLMAZ BÖLE BİRŞEY....=)
» Bna adam gibi pvp vercek varmı zirhcida 61 zirhlari silahcida 65 silahlari olan pvp varmi yai hunmt2 gibi eger bu özelliklere sahipse ona +rep bogacam :)