Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türkce Yama Yapmak Resimli Anlatım ---Sabitlenirse Sevinirim

YazarMesaj
muittin2
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
muittin2

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 61
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 31/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 107
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 0

Türkce Yama Yapmak Resimli Anlatım ---Sabitlenirse Sevinirim Empty
MesajKonu: Türkce Yama Yapmak Resimli Anlatım ---Sabitlenirse Sevinirim   Türkce Yama Yapmak Resimli Anlatım ---Sabitlenirse Sevinirim IiconminitimeC.tesi Şub. 27, 2010 4:21 pm

Türkçe Yama Yapılrıken Dikkat edilmesi Gereken Noktalar
• İlk Olarak TR Yama Yapılacak Programın ----- yada Patch varsa onları uygulayıp TR Yama Yapılmalıdır yani tr yama programın exe sine değilde -----'ine yapılmalıdır yada ilk olarak programa patch uygulanıp sonra da yapılabilir Ücretsiz Programlar için bu İşlem gerekmez • TR Yama Yapılacak Programın exe 'si ile programın sağlıklı çalışması açısından fazla oynanılmamalıdır

TR Yama Sadece exe Dosyalarına Yapılmaz Örnek TR Yama Yapılacak programın program files te ki klasöründe Languages Klasörü Varsa Klasörün içindeki dosyaları Notdefteri ile açıp değiştirebilirsiniz
Örnek Resim

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Türkçe Yama Yapmak İçin Gerekli Programlar

ResHacker - Restorator -Resource Tuner Bu 3 Program ile yapabilirsiniz
ama ben Resource Tuner ' i Kullanıyorum ve Resimli Anlatım Bu Programı kapsamaktadır

Download:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İlk Olarak Programı Açıp Open File'yi TR Yapacağımız dosyayı açalım

Türkçeleştirme Yapacağımız Dialog yada RC Data 'dır exe'den exe'ye fark göstermektedir Bazılarında Dialog bazılarında da RC Data Yazmaktadır.....BUNLARIN HİÇ BİRİSİ YOKSA GROUP CURSORA BASIN.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 741x439 and weights 47KB.
Burda Yapacağımız İşlem sadece değiştirmek istediğimiz butonu yada yazıyı Tıklayıp yukardaki caption sekmesine girin değişiklikleri yaptıktan sonra OK Diyerek tamamlayabilirsiniz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 958x721 and weights 43KB.

File Den Save Diyerek yapabilirsiniz

ReP Yeter

Türkce Yama Yapmak Resimli Anlatım ---Sabitlenirse Sevinirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Local Server Mc.TXT'Siz EXE Yapmak [ResimLi Anlatım!!!!
» 80 LWL SİLAH YAPMAK + RESİMLİ ANLATIM + SABİT LÜTFEN
» Serverinize Mc'siz Türkçe .exe Yapmak//Video'Lu AnLaTıM
» 8msf türkçe yama süper¿
» 8msf TURKCE YAMA