Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HAMACHILI SERVERE SITE KURMA !!!

YazarMesaj
elorbaba
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
elorbaba

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 85
<b>NerdeN</b> NerdeN : istanbul
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 195
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 1

HAMACHILI SERVERE SITE KURMA !!! Empty
MesajKonu: HAMACHILI SERVERE SITE KURMA !!!   HAMACHILI SERVERE SITE KURMA !!! IiconminitimeSalı Şub. 16, 2010 5:11 pm

Evet Arkadaşlar Bilirsinizki Hamachili Server kurumu birazda olsa zordur ama site açmak bi hayli zordur size bir yardımım dokunsun paylaşiyim dedim : Evet;

ilk önce programımızı indirelim
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

programımızı kuralım:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bu kısımda yukarıdaki localhost yazısını değiştirmeyin yada sizde yazmıyorsa yazınız alttaki e-mail yerine kendi e-mailinizi yazınız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] buradada programımızu kurduktan sonra görev çubuğuna gelen simgeye sol tıkladığımızda çıkar tüm ayarlamalar buradan yapılır.

VE ŞIMDIDE SITEYI ACMA KENDI HAMACHI IPNIZ ILE
BURAYA DIKKAT:

DOSYAMIZI INDIRELIM

evet şimdi programımızı kurduk ve sırada siteyi kendi hamachi ıpmiz ile açma

dosyamızı indirdikten sonra dosyalarımızı rardan masaüstüne çıkartalım
tabi işlemi yaparken kurduğumuz wampserver programıda açık kalsın

görev cubuğundan wampservere sol tıklayalım
çıkan ekranda reklam yasak klasörü var ona tıklayalım ve reklam yasak klasörundeki herseyı silelim

daha sonra bu indirdiğimiz rardaki dosyaları oraya gönderelim conig dosyasını açalım orada kendi hamachi ıp niz.100 lu yazan yeri kendi hamachi ıpmizin .100 lusunu yazalim mesela bnm hamachi adresim 23.234.12.1 ya ben bunu 23.234.12.100 olarak yazıcam yaptıktan sonra işlemi kaydedip dosyayı kapatalım.
ve görev çubuğundaki wampserver simgesine tekrar sol tıklayalım çevrim içi hale getire tıklayalım sonra o programı kapatalım tekrar açalım ve orada bütün servisleri yeniden başlat yazıyor ona tıklayalım ve 1 dk bekleyelim
daha sonra mozilla ya da hangi internet programını kullanıyorsanız açalım tabi hamachi açık olmalı bu sırada internet adres cubuğumuza localhost yazıp entere basalım ve karsımıza uyelik sayfası gelicektir.

DİĞER KULLANICILAR SITEYE SIZIN HAMACHI IP ADRESINIZLE GIRICEKLER AMA TABI BASKALARININ GIRMESI ICIN PORTMAP ACMANIZ GEREKMEKTEDIR.. YOKSA SIZDEN BASKA HIC KIMSE GIREMEZ
buyrun buda portmap dosyası

bunuda kurmayı öğretirim e-maıl adresimi eklemeniz yeterlidir.

ŞIMDIDEN TESEKKURLER +REP LERINIZI BEKLIYORUM KALIN SAĞLICAKLA [ByErAy]..

EĞER BI SORUNLA KARSILASIYORSANIZ E-MAIL ADRESIMI EKLEYIN [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] HER SORULARA AÇIĞIM. iyi gunler

ADMIN ARKADAŞIMDAN KONUYU SABITLEMESINI RICA EDIYORUM BENCE ÇOK FAYDALI OLUCAKTIR ÇÜNKÜ ÇOK SAYIDA INSAN SERVERI KURUYOR FAKAT SITESINI AÇAMIYOR.

HAMACHILI SERVERE SITE KURMA !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAMACHİLİ SERVERİM HAZIR SADECE SİTE KURMAK KALDI SİTE KURANA GM LİK
» HAMACHİLİ SERVERE NASIL GİRİLİR ANLATIM VİDEOLU
» hamachili yada hamachisiz servere gm olunur! kodları biliyom
» HAMACHİLİ SWLERDE SİTE AÇILMIOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Hamaciye Giremeyenler Ben size Bir Site Yaptim mert123456 farkı ile site komple benim girn hamaciye girin